ماوی مدل | پوشاک بچگانه ترک

رنگ سال 2015 و 1394

mavi logo

رنگ سال 2015 و 1394

جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ | 20:125 نظر3400 بازدید

 

موسسه پنتون رنگ سال 2015 را اعلام کرد

 

 

هفته گذشته ، پانتون رنگ سال 2015 را رنگ  " مارسالا " معرفی کرد .

از سال 1990 میلادی تا کنون ، موسسه پنتون رنگ مخصوص سال را انتخاب کرده است ، آنها با این کار خود باعث می شوند مشتری ها در دوازده ماه آینده ، رنگ خاصی برای پوشش ها یا خریدهای مرتبط شان داشته باشند . هفته گذشته نیز، پانتون رنگ سال 2015 را رنگ "مارسالا" معرفی کرد . در نشست مطبوعاتی این شرکت ، مارسالا به این ترتیب تشریح شده است: «رنگی که به طور طبیعی قوی است و بین خاکی و قرمز شرابی قرار دارد»
"لئاتریس ایسمان"، مدیر اجرایی موسسه پنتون ، درباره این رنگ جدید گفته است: { سال گذشته رنگ سال ، بنفش ارکیده ای بود ، این رنگ خلاقیت و نوآوری را در افراد تقویت می کند . اما مارسالا ذهن مان را غنی می سازد و باعث افزایش اعتماد به نفس و ثبات می شود} 

 

 


پنتون اعلام کرده است : { این رنگ که قرمز پررنگ است می تواند مظهر غنا و رضایت باشد ، رنگی که صرف غذا را دلچسب تر می سازد . تُن قهوه ای این رنگ نیز که از خاک آمده یادآور طبیعت و خاک است . این رنگ دلچسب و جذاب جهانی می شود و به آسانی در مد ، طراحی های صنعتی ، مبلمان خانه و فضای داخلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت}

 


 
 


همه از مارسالا، رنگ پانتون برای امسال متنفرند

در حالی که وبلاگ نویسان عرصه طراحی معرفی سالانه رنگ ها را ترفندی برای کسب سود بیشتر توصیف کرده اند، معتقدند بسیاری از افراد علاقه چندانی به این رنگ ندارند و از آن خوششان نیامده است. اما با تمام این اوصاف، باید دانست که رنگ یک موضوع ذهنی و تجربه ای احساسی است و  در موضوعات سلیقه ای نظیر انتخاب رنگ ها ، نمی توان حرفی قطعی زد . 

نشریه نیویورکی "کات" رنگ مارسالا را زننده توصیف کرده است. نشریه  "آتلانتیک" نیز در مقاله ای تحت عنوان "مشکل با رنگ سال پانتون"، مارسالا را رنگی خشن و چرک خوانده و آن را مناسب برای حاشیه های حمام دانسته است . این رنگ ، مانند خون خشک شده یا آهنی است که در معرض هوا زنگ زده باشد .
 

 

 

 


پرستو در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ گفته:

لطفا عکس های بیشتری نشان دهیدباتشکرازشما

asal در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۴ گفته:

tnnxx

hossein در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۴ گفته:

متشکررررررررررم

لیلا اسما عیل زاده اقدم در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۲ گفته:

لطفا عکس زیاد نشان بدهین با تشکراز شما

ss در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۶ گفته:

khoobe ke!!!!

دیدگاه خود را بیان کنید